Grikių dieta

Laikantis grikių dietos per savaitę galima numesti iki 10 kilogramų. Nors grikių dieta gana griežta, tačiau, remiantis ją išbandžiusiųjų atsiliepimais, tikrai veiksminga.

Visą savaitę reikia maitintis specialiai paruošta grikių kruopų koše.

Jos paruošimas toks: iš vakaro grikių kruopas užplikyti verdančiu vandeniu ir taip palikti nakčiai. Kruopų virti nereikia. Nepatartina vartoti druskos, prieskonių, taip pat jokių padažų ar kitų priedų. Košę galima užsigerti neriebiu kefyru. Per dieną grikių kruopų galima suvalgyti tiek, kiek norisi.

Taip pat galima gerti vandenį, arbatą, kitus nekaloringus gėrimus. Jei labai norisi, per dieną galima suvalgyti pora obuolių ar kitų vaisių, neriebaus jogurto indelį. Tačiau tai nepatartina.

Nebevalgyti likus 6 – 4 valandoms iki miego.

Kadangi grikių dieta labai griežta, jos galima laikytis tik savaitę. Po to būtina padaryti mažiausiai mėnesio pertrauką.Dietos Facebook

Prisijunkite prie Sveika dieta.lt Facebook socialiniame tinklalapyje. Sveika mityba mūsų prioritetas, dieta - kraštutinė priemonė.

www.sveikadieta.lt on Facebook

Ką žinome apie alyvuoges?

Ar mėgstate alyvuoges? O ką apie jas žinote? Nors alyvmedžių auga ir Kryme, Užkaukazėje bei Vidurio Azijoje, tačiau gurmanai pačiomis skaniausiomis ir maistingiausiomis laiko tas alyvuoges, kurios išaugintos Viduržemio jūros regione. Tiesiai nuo medžio nuskintos alyvuogės yra karčios, nevalgomos (dėl didelio glikozidų kiekio). Ypatingas jų skonis išgaunamas tik specialiai apdorojus šarminiu tirpalu. Taigi, kaip alyvuogės atkeliauja ant mūsų stalo?

Vitaminai ir mineralai padeda esant dėmesio sutrikimui ir hiperaktyvumui

Vitaminai ir mineralai gali būti naudingi gydant aktyvumo ir dėmesio sutrikimą, rodo Naujojoje Zelandijoje atliktas tyrimas.


Suaugusiems su aktyvumo ir dėmesio sutrikimo sindromu aštuonias savaites vartojus papildus, šiek tiek pagerėjo susikoncentravimo trukmė, sušvelnėjo hiperaktyvumas ir kiti simptomai, praneša BBC.


Mokslininkai pažymi, kad pasaulyje didėja susidomėjimas aktyvumo ir dėmesio sutrikimo sindromą gydyti veikliosiomis maistinėmis medžiagomis...

Silvio Berluskoni dieta

Silvio Berluskoni dieta.

Joga

Joga skirtingai nei prakaito liejimas ant bėgtakio, duoda daug naudos vidaus organams ir yra rekomenduojama sergant įvairiomis kūno ir nervų ligomis.

Ar sportuojate sporto klube reguliariai?

 skaitliukas