Greipfrutas - stebuklingas vaisius

Po pietų suvalgius kelias greipfruto skilteles, “sudegs” beveik pusė gautų kalorijų. O iš ryto suvalgius pusę greipfruto, energijos pakaks visai dienai.
 
Vaisius valgykite kartu su skiltelių plėvele - joje daugiausia naudingų medžiagų. Stresą nuima per pusę perpjautas ir orkaitėje su cinamonu bei cukrumi iškeptas greipfrutas. Jeigu jūsų skrandžio rūgštingumas per mažas. porą kartų per dieną gerkite po stiklinę sulčių.
 
Sergant širdies bei kraujagyslių sistemos ligomis, reikia kelis kartus per dieną valgyti šio vaisiaus ir vieną būtinai ryte “ant tuščio skrandžio”.
 
Dantis ir dantenas sustiprins burnai skalauti skystis iš greipfruto žievės (ją užpylus verdančiu vandeniu reikia palaikyti 20 min.).Dietos Facebook

Prisijunkite prie Sveika dieta.lt Facebook socialiniame tinklalapyje. Sveika mityba mūsų prioritetas, dieta - kraštutinė priemonė.

www.sveikadieta.lt on Facebook

Džiovintų vaisių dieta

Naudojama sergant hipertonine liga, esant kraujotakos nepakankamumui, sergant nefritu, kepenų ir tulžies latakų ligomis.

Morkų dieta

Per tris dienas galima numesti 3,5 kg...

Sveikas gyvenimo būdas

Sveikas gyvenimo būdas - kas tai, ar įmanomas šiandienos sąlygomis, o galbūt sveikas ir natūralus gyveno būdas tik turtingųjų privilegija? Sveiko gyvenimo būdo nauda organizmui, įtaka gyvenimo trukmei. 

Sveikos mitybos principai

Norite būti sveiki – sveikai maitinkitės. Tai tikriausiai visi žinome. Bet yra tam tikrų niuansų, kuriuos būtina žinoti, norint iš tiesų sveikai maitintis. Šios žinios apie sveiką mitybą ne tik užtikrins gerą savijautą, bet ir padės būti liekniems ir ne pagal amžių jauniems. Todėl rūpestingai rinkitės maistą. Skaitykite etiketes ir domėkitės valgių sudedamosiomis dalims. Stenkitės, kad kiekvienas kąsnis būtų kuo naudingesnis. Valgykite natūralius produktus.

Ar sportuojate sporto klube reguliariai?

 skaitliukas