Greipfrutas - stebuklingas vaisius

Po pietų suvalgius kelias greipfruto skilteles, “sudegs” beveik pusė gautų kalorijų. O iš ryto suvalgius pusę greipfruto, energijos pakaks visai dienai.
 
Vaisius valgykite kartu su skiltelių plėvele - joje daugiausia naudingų medžiagų. Stresą nuima per pusę perpjautas ir orkaitėje su cinamonu bei cukrumi iškeptas greipfrutas. Jeigu jūsų skrandžio rūgštingumas per mažas. porą kartų per dieną gerkite po stiklinę sulčių.
 
Sergant širdies bei kraujagyslių sistemos ligomis, reikia kelis kartus per dieną valgyti šio vaisiaus ir vieną būtinai ryte “ant tuščio skrandžio”.
 
Dantis ir dantenas sustiprins burnai skalauti skystis iš greipfruto žievės (ją užpylus verdančiu vandeniu reikia palaikyti 20 min.).Dietos Facebook

Prisijunkite prie Sveika dieta.lt Facebook socialiniame tinklalapyje. Sveika mityba mūsų prioritetas, dieta - kraštutinė priemonė.

www.sveikadieta.lt on Facebook

Tingime būti sveiki

Kinų išmintis teigia: „Susirgai — keisk mitybą, esi nelaimingas — keisk aplinką“. O mes sergame, puolame į depresiją, ryjame tabletes, vangiai skaitome straipsnius apie sveiką gyvenimo būdą, tačiau nieko nesiruošiame daryti... Arba numojame ranka, jog visa tai nesąmonė. Iš tiesų mes paprasčiausiai tingime...

Suprastėjo akių rega?

Mitybos patarimai akių regai gerinti.

Chazano dieta

Garsioji Levo Chazano dieta, kalbama kad jos dėka moterys per mėnesį atsikrato 10 kg svorio.

Vitaminai ir mineralai padeda esant dėmesio sutrikimui ir hiperaktyvumui

Vitaminai ir mineralai gali būti naudingi gydant aktyvumo ir dėmesio sutrikimą, rodo Naujojoje Zelandijoje atliktas tyrimas.


Suaugusiems su aktyvumo ir dėmesio sutrikimo sindromu aštuonias savaites vartojus papildus, šiek tiek pagerėjo susikoncentravimo trukmė, sušvelnėjo hiperaktyvumas ir kiti simptomai, praneša BBC.


Mokslininkai pažymi, kad pasaulyje didėja susidomėjimas aktyvumo ir dėmesio sutrikimo sindromą gydyti veikliosiomis maistinėmis medžiagomis...

Ar sportuojate sporto klube reguliariai?

 skaitliukas