Acai Berry – Acai uogos

Pastaruoju metu Lietuvoje pagausėjo reklamų su tekstu „Kaip aš numečiau 16kg per keturias savaites?“ Reklamuojamas atsakymas į šį klausimą yra Acai uogos. Žmonės ilgą laiką bandantys atsikratyti svorio neretai puola į neviltį todėl pasiduoda įvairioms reklamoms. Šiame straipsnyje išsami informacija apie Acai uogas (Acai berry)
 

Kas yra Acai uogos

Acai uogų palmėTai gana smulkios rausvos uogos augančios ant acai palmių. Šios palmės daugiausiai auga dažniai potvynių užliejamose lygumose ir pelkėse centrinėje ir Pietų Amerikoje. Uogos dydžiu panašios į vynuoges, auga kekėmis po 700-900 uogų, skinamos du kartus per metus. Jau labai ilgą laiką Acai uogos yra vietinių gyventojų mitybos dalis. Uogose yra daug skaidulų, omega riebiųjų rūgščių ir antioksidantų. Visos šios savybės išnaudojamos sveikai gyvensenai ir netgi svorio mažinimui.
 

Akai uogos: kas tiesa, o kas melas

Antioksidantai
Yra gerai žinoma apie antioksidantų teigiamą naudą žmogaus organizmui. Atlikta galybė tyrimų įrodančių, kad antioksidantai gali pagerinti sveikatą, padėti išgydyti įvairias ligas bei skatinti ilgesnį gyvenimą. Jeigu jūs vis dar manote, kad antioksidantai nėra naudingi, galite toliau nebeskaityti.
Acai uogų šalininkai teigia, kad Acai uogos yra didžiausias antioksidantų šaltinis, tačiau priešininkai sako, kad jos tikrai nėra pranašesnės už raudonasias vynuoges. Taigi kurie yra teisūs?
Pagal OracValues.com duomenis išdžiovintos šaldytos acai uogos yra šeštoje vietoje, atsilieka nuo prieskonių, gvazdikėlių, cinamono, raudonėlio taip pat žagernių ir sorgų. Taigi šioje vietoje acai uogų šalininkai yra teisūs Acai uogos iš tiesų yra vienas stipriausių antioksidantų pasaulyje.

Acai berry antioksidantų nauda žmonėms

Acai uogų priešininkai teigia, kad acai uogų antioksidantai nėra įsisavinami, ir visa teigiama nauda dingsta. Tačiau atlikti tyrimai parodė kad antioksidantai gaunami iš acai uogų įsisavinami žmogaus organizmo.  ScienceDaily (Oct. 17, 2008)

Acai pagalba numetama daug svorio

Acai uogosAkai šalininkai teigia, kad vienas didžiausių Acai uogų privalumų yra tai, kad jas naudojant greitai (ir net labai) atsikratoma svorio. Tuo tarpu Acai priešininkai teigia, kad tai visiškai neįrodytas dalykas.
Acai uogose esantis didelis antioksidantų kiekis turėtų padėti jums geriau jaustis ir būti labiau aktyviems. Taip, jūs sudeginsite daugiau kalorijų, kas ir turės įtakos jūsų svoriui. Uogose esantis didelis kiekis skaidulinių medžiagų padės reguliuoti kūno svorį t.y. sumažinti. Taip pat yra teigiama, kad uogos veikia kaip apetito slopintuvai, todėl galite suvalgyti mažiau maisto. Tačiau vardinant tai reikia paminėti, kad nėra nieko patvirtinto dokumentais, kas įrodytų svorio kritimą, juo labiau didelį vien dėl uogų vartojimo, be subalansuotos mitybos jūs susigrąžinsite visą sudegintą kalorijų kiekį.
Acai uogos gali padaryti jus sveikesniais, būti svorio metimo programos dalimi, tačiau nėra jokių mokslinių įrodymų kad dėka jų neteksite svorio.
 
Taigi šioje vietoje yra apgaulė.
 

Acai uogų kaina

Aukštos kokybės Acai uogų papildai nėra pigūs. Galite mokėti mėnesius išleisti po 30$ (70lt) plius siuntimo išlaidos.
 

16 kg per keturias savaites?

Tyrimais įrodyta, kad per savaitę numesti po maždaug po 227 – 907 gramus, teisingai maitinantis ir sportuojant, yra geriausias būdas atsikratyti nereikalingo svorio ir daugiau jo nebepriaugti. Tobulindami savo mitybos ir judėjimo įpročius, jūs susikursite sveiką gyvenimo stilių ir galėsite kontroliuoti savo kūno svorį. Kartu jūs sumažinsite riziką susirgti širdies ligomis, aukštu kraujospūdžiu ir diabetu. O Acai uogas galite vartoti profilaktiškai, imunitetui stiprinti.
 

Susijusios nuorodos:

Acai uogų dietiniai papildai: prarasite ne kilogramus, o pinigus

 Dietos Facebook

Prisijunkite prie Sveika dieta.lt Facebook socialiniame tinklalapyje. Sveika mityba mūsų prioritetas, dieta - kraštutinė priemonė.

www.sveikadieta.lt on Facebook

Lieknėjimo priemonė 309

Pastaruoju metu galima išvysti naują reklaminį šūkį "Kaip aš numečiau 37 kg svorio per mažiau nei 5 mėnesius." Atsakymas į šį klausimą būtų kompanijos novaPHARM sukurtas produktas gaminamas Prancūzijoje. Vartojant šį produktą reiktų laikytis 309 lieknėjimo kurso, kurio dėka neva būtų galima atsikratyti didelio svorio. Pasiaškinkime ar tai nėra apgaulė.

Pamaloninkite savo skrandį

Normalus skrandžio darbas – žmogaus sveikatos pagrindas. Jei norite būti sveiki, jums labai pravers žinios apie tai, ką mėgsta jūsų skrandis. Taigi, skrandis mėgsta režimą. Jei norite tausoti skrandį, valgykite ne rečiau kaip 3 kartus per dieną, o dar geriau – 4 kartus per dieną. Valgyti patariama tuo pat metu kas 3– 4 valandas. Jei laikysitės šio valgymo režimo, skrandis laiku ims gaminti skrandžio sultis, būtinas maistui suvirškinti.

Keletas valgymo taisyklių

Alkis - pačios gamtos siunčiamas signalas, kad atėjo metas valgyti. Be alkio jausmo valgymas organizmui nenaudingas, nes tik perkrauna ir užteršia organizmą.

Baltymai

Baltymai yra vienas iš svarbiausių maisto komponentų. Amino rūgštys yra proteino pamatas. Visi antikūnai ir fermentai  ir daugelis hormonų kūne yra baltymai. Jie teikia maisto medžiagų, deguonies pernešimą, ir visa tai paskleidžia per kūną. Baltymai taip pat tiekia kolageną į susijungusius kraujo audinius ir odos, nagų bei plaukų audinius. Vienas gramas baltymo sudaro 4 kalorijas.

Ar sportuojate sporto klube reguliariai?

 skaitliukas