Koks sportas geriausias?
Categories: sportas
      Date: Spa 12, 2010
     Title: Koks sportas geriausias?

Koks sporto užsiėmimas arba mankšta pati geriausia? Šis klausimas kyla kiekvienam, kuris ruošiasi pradėti sportuoti.Koks sporto užsiėmimas arba mankšta pati geriausia? Šis klausimas kyla kiekvienam, kuris ruošiasi pradėti sportuoti.

Mes jau žinome kiek kalorijų gali sudeginti vienas ar kitas sporto užsiėmimas. Tačiau geriausias sportas nebūtinai tas kuris degina daugiausia kalorijų, geriausias sportas arba mankšta tokia, kuri tinkama Jums ir Jums miela sportuoti.

Norėtume atkreipti dėmesį į vieną iš sporto užsiėmimų. Vaikščiojimas yra vienas iš geriausių pasirinkimų , nes tai yra paprasta, saugu ir pigu.

Greitas ėjimas gali sudeginti tiek pat kalorijų kaip ir bėgimas, o traumų tikimybė mažesnė. To nereikia mokytis, ėjimui nereikia jokios treniruočių įrangos, tik gerų batų.

Mes jau rašėme apie nepaprastą šiaurietiško ėjimo naudą žmogaus organizmui, tačiau paprastas ėjimas taip pat turi savų privalumų. Ėjimas yra ir aerobikos, ir svorio perkėlimo pratimas, todėl padeda apsisaugoti nuo osteoporozės ir yra naudingas širdžiai.

Svarbiausia sportuojant yra pasiryžimas ir stipri valia. Siekite užsibrėžto tikslo ir geri rezultatai netruks pasimatyti veidrodyje.

Dietos Facebook

Prisijunkite prie Sveika dieta.lt Facebook socialiniame tinklalapyje. Sveika mityba mūsų prioritetas, dieta - kraštutinė priemonė.

www.sveikadieta.lt on Facebook

10 mitų apie sveiką mitybą

Net ir tie, kurie skiria pakankamai dėmesio tam, ką ir kaip valgo bei geria, gali būti suklaidinami visuomenėje vyraujančių klaidingų įsitikinimų apie taisyklingą maitinimąsi. Gydytoja dietologė Aušra Jauniškytė atkreipia dėmesį į 10 labiausiai paplitusių mitų apie sveiką mitybą.

Baklažanai stabdo raukšlių susidarymą

 Vertinami dietinėje mityboje dėl didelio kalio kiekio, stiprina širdies darbą, padeda iš organizmo greičiau pašalinti skysčius.

Dieta neveikia?

Bandote laikytis dietos, bet jau kuris laikas nematyti norimo rezultato? Jeigu darote viską taip kaip parašyta dietos recepte ir matote, kad ji neveikia, galimas daiktas kalti visai ne jūs ir ne dieta.

Galimas atvejis, kad dietos sudedamosios dalys pasirenkamos netinkamai. Jeigu pirksite maisto produktus, kurie prifarširuoti įvairių priedų, tai valgysite maistą tik tuo pačiu pavadinimu bet ne turiniu. Šiais laikais sūris nebūtinai sūris, o mėsa toli gražu neprimena tos kurią vartojo sekmės istorijas pasakojantys ir sulieknėję žmonės.

Rekomenduojame atidžiai skaityti etiketes, apsilankykite turguje, kaime ar kitoje specializuotoje parduotuveje kur rasite bent kiek natūralesnių maisto produktų. Tačiau nebūtina bijoti visų "E" priedų.

Nematydami norimo rezultato nespauskite savęs prisiminkite jog dietos ir sveikata tikrai ne visuomet dera.

 

Koks sportas geriausias?

Koks sporto užsiėmimas arba mankšta pati geriausia? Šis klausimas kyla kiekvienam, kuris ruošiasi pradėti sportuoti.

Ar sportuojate sporto klube reguliariai?

 skaitliukas